46956690_1038375116334669_5025135427359604736_o.jpg

najlepsze miejsce w Nowym Sączu, które oferuje trening przy użyciu najnowocześniejszej i wyjątkowo skutecznej metody – Electrical Muscle Stimulation (EMS)

4fitstudio

4fitstudio

Najlepsze miejsce w Nowym Sączu, które oferuje trening przy użyciu najnowocześniejszej i wyjątkowo skutecznej metody – Electrical Muscle Stimulation (EMS).
 
Dzięki tej nowoczesnej technologii odchudzanie nie musi być okupione hektolitrami potu, a budowa masy mięśniowej jest prawie bezbolesna. Trening z elektrostymulatorem EMS buduje siłę, poprawia kondycję oraz spala tkankę tłuszczową szybciej niż tradycyjne ćwiczenia. Treningi prowadzone są przez profesjonalną kadrę trenerską, która z uśmiechem na twarzy pomoże Ci zrealizować wszystkie cele szybko, łatwo i bezpiecznie.
 
20-minutowa elektrostymulacja mięśni zastępuje 3-godzinny trening na siłowni.

Zalety Treningu ems

  • Oszczędność czasu: dzięki jednoczesnej pracy wszystkich mięśni, trening zajmie Ci jedynie 30 minut
  • Budowanie masy mięśniowej: elektrody są umieszczone bezpośrednio na każdej z ważnych grup mięśni, co zapewnia ich skuteczne działanie.
  • Złagodzenie problemów z plecami: ponieważ elektrody są wbudowane w strój treningowy wzdłuż kręgosłupa, aktywuje on także i te rzadko ćwiczone mięśnie głębokie. W rezultacie stają się one silniejsze, co wpływa na złagodzenie problemów związanych z kręgosłupem.
  • Osiągnięcie optymalnego poziomu tkanki tłuszczowej: ponieważ jest to efektywny trening siłowy, zmienia on sposób, w jaki organizm spala kalorie. Stanowi więc bardzo skuteczne narzędzie do utraty wagi i pozbywania się tłuszczu.
  • Odciążenie stawów: impulsy elektryczne działają bezpośrednio na mięśnie, bez oddziaływania na stawy, co zapobiega ich przeciążeniu - częstym problemie przy tradycyjnym treningu siłowym
  • Zrównoważenie układu mięśniowego: wbudowane elektrody mogą stymulować i rozwijać wszystkie grupy mięśni lub tylko te wybrane, można więc w razie potrzeby wzmocnić partie stanowiące „piętę achillesową”.
Wzrost poziomu wytrzymałości siłowej po 12 sesjach
98%
Poprawa sprawności ogólnej
84%
Zmniejszenie częstotliwości i czasu trwania bólu pleców
80%
Wzrost siły mięśni głębokich po 4 tygodniach
74%
Efektywność EMS w stosunku do Tradycyjnego treningu
40%
Maksymalna Moc po 4 tygodniach trenigów
30%
Szybkość napięcia mięśni
22%
Wzrost siły maksymalnej po 4 sesjach EMS
17%
Średnia redukcja zawartości tkanki tłuszczowej po 6 sesjach
4%